Rumah > Aplikasi > Kesehatan
T + -
Rehabio

Rehabio

Diterbitkan oleh: SAMORZADOWY INFORMATOR SMS
Lisensi: Gratis

Jepretan layar:

Minimal
OSWindows 10 Mobile
ArsitekturARM
Disarankan
OSWindows 10 Mobile
ArsitekturARM

Deskripsi

Aplikacja REHABIO jest narzędziem stworzonym dla osób, które wspólnie ze swoim rehabilitantem stawiają sobie za cel szybką i skuteczną poprawę zdrowia i samopoczucia. W aplikacji znajdziesz indywidualnie dostosowany program ćwiczeń przygotowany przez Twojego rehabilitanta, który pozwoli Ci realizować programy prozdrowotne zarówno z zakresu profilaktyki m.in. ćwiczeń kręgosłupa w pracy, kobiet w ciąży, jak również może być doskonałym wsparciem terapii i rehabilitacji schorzeń układu ruchu. Decydując o częstotliwości i tempie ćwiczeń oraz konsultując się ze swoim rehabilitantem za pomocą aplikacji, zrobisz szybsze postępy w podniesieniu swojej sprawności fizycznej oraz wzmocnisz motywację i efektywność skracając znacząco czas terapii.


Najważniejszym czynnikiem decydującym o skuteczności leczenia jest zaangażowanie pacjenta oraz regularne ćwiczenie. Niestety według badań tylko kilkanaście procent pacjentów wykonuje przepisane przez rehabilitanta ćwiczenia systematycznie i z poprawną techniką co jest kluczem szybkiego powrotu do zdrowia.


W Rehabio znajdziesz wysokiej jakości materiały wideo uzupełnione o opisy i dodatkowe informacje, które pomogą w prawidłowym wykonaniu nawet najtrudniejszych ćwiczeń. Dodatkowo wskazówki lektora ułatwią kontrolę poprawnej techniki ruchu bez patrzenia na wyświetlacz telefonu. Gromadzone automatycznie statystyki pozwolą na łatwą analizę postępów rehabilitacji, a w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się ze swoim rehabilitantem.


Zdajemy sobie sprawę, że brak czasu i napięty grafik nie sprzyja regularności wykonywania ćwiczeń dlatego w porozumieniu z rehabilitantem możesz ustawić system przypomnień tak aby to Rehabio czuwało i pamiętało o realizacji planu ćwiczeń. Przypomnienia o ćwiczeniach pomogą Ci zachować ciągłość niezbędną w prawidłowym procesie rehabilitacji czy profilaktyki prozdrowotnej.


Z Rehabio możesz korzystać poprzez aplikacje mobilną oraz wersję na komputer stacjonarny lub laptop poprzez Twoje konto na www.rehabio.pl


Korzystanie z aplikacji możliwe jest po zalogowaniu się. Aby uzyskać dostęp do aplikacji skontaktuj się z Nami na cok@rehabio.pl . Doradzimy, które placówki korzystają z naszej aplikacji.

Ulasan

Artikel

Tentang Rehabio